Автозапчастина Фільтр підйому палива BLUE PRINT ADC42401
Уточнити наявність
Країна виробництва: Великобританія
Бренд-виробник: BLUE PRINT
Артикул запчастини: ADC42401
BLUE PRINT
Характеристики
Вага, кг]0,042
Необхідна кількість1
Номери оригіналів
ВиробникАртикул
MITSUBISHIMR204495
Потужність Код двигуна
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1300 (CJ1A)2000 (вересень) - 2003 (вересень) 1299 60 кВт - 82 к.с. 4G13 (16V), Бензин
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 16002000 (вересень) - 2003 (вересень) 1597 76 кВт - 103 к.с. 4G92 (SOHC 16V), Бензин
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1600 GLX (CJ4A)1996 (травень) - 2000 (вересень) 1597 66 кВт - 90 к.с. 4G92 (SOHC 16V), Бензин
MITSUBISHI GALANT VI (EA_) 2.0 (EA2A)1996 (вересень) - 2000 (вересень) 1997 100 кВт - 136 к.с. 4G63 (SOHC 16V), Бензин
MITSUBISHI GALANT VI (EA_) 2.0 (EA2A)2000 (вересень) - 2004 (жовтень) 1997 98 кВт - 133 к.с. 4G63 (SOHC 16V), Бензин
MITSUBISHI GALANT VI (EA_) 2.5 V6 24V (EA5A)2000 (вересень) - 2004 (жовтень) 2498 118 кВт - 160 к.с. 6A13, Бензин
MITSUBISHI GALANT VI (EA_) 2.5 V6 24V (EA5A)1996 (вересень) - 2000 (вересень) 2498 120 кВт - 163 к.с. 6A13, Бензин
MITSUBISHI GALANT VI универсал (EA_) 2.0 (EA2W)2000 (вересень) - 2003 (жовтень) 1997 98 кВт - 133 к.с. 4G63 (SOHC 16V), Бензин
MITSUBISHI GALANT VI универсал (EA_) 2.0 (EA2W)1996 (вересень) - 2000 (вересень) 1997 100 кВт - 136 к.с. 4G63 (SOHC 16V), Бензин
MITSUBISHI GALANT VI универсал (EA_) 2.5 V6 24V (EA5W)1996 (вересень) - 2000 (вересень) 2498 120 кВт - 163 к.с. 6A13, Бензин
MITSUBISHI GALANT VI универсал (EA_) 2.5 V6 24V (EA5W)2000 (вересень) - 2003 (жовтень) 2498 118 кВт - 160 к.с. 6A13, Бензин
MITSUBISHI MIRAGE седан (CK_A) 1.5 (CK2A)1995 (вересень) - 1999 (серпень) 1468 81 кВт - 110 к.с. 4G15 (12V), 4G15 (16V), Бензин