Автозапчастина Клиновий ремінь FAI AUTOPARTS 10AV0613
Уточнити наявність
Країна виробництва: Великобританія
Бренд-виробник: FAI AUTOPARTS
Артикул запчастини: 10AV0613
FAI AUTOPARTS
Номери оригіналів
ВиробникАртикул
CHEVROLET1752170D00
CITROEN5423412F
CITROEN75292376
CITROEN75492376
CITROENGX1110101A
NISSAN11750D2810
PEUGEOT400387
PEUGEOT4569-15
Потужність Код двигуна
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.6 D1980 (серпень) - 1986 (серпень) 1588 40 кВт - 54 к.с. CR, JK, Дизель
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.6 TD1981 (серпень) - 1986 (травень) 1588 51 кВт - 70 к.с. CY, Дизель
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.6 TD1986 (вересень) - 1991 (серпень) 1588 59 кВт - 80 к.с. RA, SB, Дизель
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.9 D1989 (серпень) - 1991 (серпень) 1896 50 кВт - 68 к.с. 1Y, Дизель
DAEWOO TICO (KLY3) 0.81995 (лютий) - 2000 (грудень) 796 35 кВт - 48 к.с. F8C, Бензин
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.6 GTI1984 (грудень) - 1987 (жовтень) 1580 76 кВт - 103 к.с. 180A (XU5J), Бензин
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.7 Diesel1983 (серпень) - 1987 (жовтень) 1769 44 кВт - 60 к.с. 161A (XUD7), Дизель
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.61990 (серпень) - 1992 (липень) 1580 66 кВт - 90 к.с. 171 (XU5S), Бензин
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.6 GTI1987 (жовтень) - 1989 (грудень) 1580 76 кВт - 103 к.с. 180A (XU5J), 180Z (XU5J), Бензин
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.7 Diesel1987 (липень) - 1998 (вересень) 1769 44 кВт - 60 к.с. 161A (XUD7), Дизель
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 D1986 (червень) - 1989 (липень) 1905 47 кВт - 64 к.с. D9A (XUD9), 162 (XUD9), Дизель
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.8 Diesel1989 (липень) - 1993 (грудень) 1769 44 кВт - 60 к.с. 161A (XUD7), Дизель
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.9 Diesel1989 (липень) - 1993 (грудень) 1905 47 кВт - 64 к.с. D9A (XUD9), 162 (XUD9), DJZ (XUD9Y), Дизель
PEUGEOT 505 (551A) 2.5 Turbo Diesel1983 (жовтень) - 1993 (грудень) 2498 66 кВт - 90 к.с. 152A (XD3T), Дизель