Автозапчастина Гальмівний супорт FERODO FCL692005
Уточнити наявність
Країна виробництва: Бельгія
Бренд-виробник: FERODO
Артикул запчастини: FCL692005
FERODO
Характеристики
Вага, кг]3,3
Гальмівна системаLUCAS
Діаметр 1 [мм]60
Діаметр [мм]60
Додатковий артикул / Додаткова інформаціяз аксесуарами
Замінна частина
Матеріалсталь
Парні номери артикулівFCL692006
Розмір різьблення 1M7X1
Сторона встановленняміст з нахилом шворня вперед
Сторона встановленняпередній міст зліва
Тип гальмівного супортаплаваючий супорт
Товщина гальмівного диска (мм)24
Число циліндрів1
Номери оригіналів
ВиробникАртикул
ALPINA7701203661
ALPINE7701203661
RENAULT7701203661
RENAULT7711134471
VOLVO8111743
Потужність Код двигуна
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.2 12V TD (JE0E, JE0H, JE0P)1996 (листопад) - 2000 (жовтень) 2188 83 кВт - 113 к.с. G8T 760, G8T 714, G8T 716, Дизель
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 16V (B56D/M)1995 (червень) - 2001 (березень) 1948 102 кВт - 139 к.с. N7Q 700, N7Q 704, Бензин
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 3.0 24V (B56V)1997 (березень) - 2001 (березень) 2946 140 кВт - 190 к.с. L7X 700, L7X 700, L7X 701, L7X 701, Бензин
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 16V (A56A/B)1999 (вересень) - 2001 (березень) 1998 103 кВт - 140 к.с. F4R 780, Бензин
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 16V (K56D/M)1995 (вересень) - 2001 (березень) 1948 102 кВт - 139 к.с. N7Q 700, N7Q 704, Бензин
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 3.0 24V (K56V)1997 (березень) - 2001 (березень) 2946 140 кВт - 190 к.с. L7X 700, L7X 701, Бензин
RENAULT SAFRANE I (B54_) 3.01993 (лютий) - 1996 (червень) 2975 125 кВт - 170 к.с. Z7X 723, Бензин
RENAULT SAFRANE II (B54_) 2.5 20V (B54F)1996 (липень) - 2000 (грудень) 2435 121 кВт - 165 к.с. N7U 700, N7U 701, Бензин
RENAULT SAFRANE II (B54_) 2.9 24V (B54N)1999 (березень) - 2000 (грудень) 2946 140 кВт - 190 к.с. L7X 713, Бензин