Автозапчастина Комплект поршневих кілець HASTINGS PISTON RING 2C4289S030
Уточнити наявність
Країна виробництва: США
Бренд-виробник: HASTINGS PISTON RING
Артикул запчастини: 2C4289S030
HASTINGS PISTON RING
Характеристики
Діаметр циліндра [дюйм]3,53
Діаметр циліндра [мм]89,65
Завищення розміру [дюйм]0.030
Номер компонента1. 362 1.6 Cr
Номер компонента2. 126 1.6 P
Номер компонента3. 860 4.75 Cr
Потужність Код двигуна
FORD ESCORT V (GAL) RS 20001991 (травень) - 1992 (грудень) 1998 110 кВт - 150 к.с. N7A, Бензин
FORD ESCORT VI (GAL) RS 20001992 (вересень) - 1995 (січень) 1998 110 кВт - 150 к.с. N7A, Бензин
FORD ESCORT VI (GAL) RS 2000 4x41993 (серпень) - 1995 (січень) 1998 110 кВт - 150 к.с. N7A, Бензин
ROVER 2000-3500 Наклонная задняя часть (SD1) 35001976 (червень) - 1986 (жовтень) 3528 115 кВт - 156 к.с. 39 A, 38 A, Бензин
ROVER 2000-3500 Наклонная задняя часть (SD1) 3500 Vitesse1982 (жовтень) - 1986 (жовтень) 3528 142 кВт - 193 к.с. 31 A, 30 A, Бензин