Автозапчастина Амортизатор MAGNUM TECHNOLOGY AGW016MT
Уточнити наявність
Бренд-виробник: MAGNUM TECHNOLOGY
Артикул запчастини: AGW016MT
MAGNUM TECHNOLOGY
Характеристики
Вид амортизатораВставка амортизатора
Вид амортизаторатиск газу
Система амортизаторадвотрубний
Сторона встановленняпередній міст
Номери оригіналів
ВиробникАртикул
VW855413503B
Потужність Код двигуна
AUDI 80 Avant (8C, B4) 2.0 E 16V quattro1992 (грудень) - 1995 (липень) 1984 103 кВт - 140 к.с. ACE, Бензин
AUDI 90 (81, 85, B2) 2.0 quattro1984 (серпень) - 1986 (серпень) 1994 85 кВт - 116 к.с. JS, Бензин
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 quattro1989 (серпень) - 1990 (липень) 1984 101 кВт - 137 к.с. 6A, Бензин