Автозапчастина гальмівний диск MASTER-SPORT 24012401711-SET-MS
Уточнити наявність
Країна виробництва: Німеччина
Бренд-виробник: MASTER-SPORT
Артикул запчастини: 24012401711-SET-MS
MASTER-SPORT
Характеристики
? фаски 2 [мм]108
Діаметр [мм]280
Кількість отворів5
Сторона встановленняпередній міст
Тип гальмівного дискавентильований
Товщина гальмівного диска (мм)24
Номери оригіналів
ВиробникАртикул
RENAULT77 00 802 231
RENAULT77 00 830 283
Потужність Код двигуна
FORD TAUNUS 17M Turnier (36F) 1.81968 (січень) - 1974 (квітень) 1797 60 кВт - 82 к.с.
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 16V (JE0N, JE0L, JE02)1998 (жовтень) - 2002 (жовтень) 1998 103 кВт - 140 к.с. F4R 700, F4R 701, Бензин
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.2 12V TD (JE0E, JE0H, JE0P)1996 (листопад) - 2000 (жовтень) 2188 83 кВт - 113 к.с. G8T 760, G8T 714, G8T 716, Дизель
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 16V (B563, B564)1998 (квітень) - 2001 (березень) 1783 88 кВт - 120 к.с. F4P 760, Бензин
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.01993 (листопад) - 2001 (березень) 1994 70 кВт - 95 к.с.
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 16V (B56D/M)1995 (червень) - 2001 (березень) 1948 102 кВт - 139 к.с. N7Q 700, N7Q 704, Бензин
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 3.0 24V (B56V)1997 (березень) - 2001 (березень) 2946 140 кВт - 190 к.с. L7X 700, L7X 700, L7X 701, L7X 701, Бензин
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 16V (K563, K564)1998 (квітень) - 2001 (березень) 1783 88 кВт - 120 к.с. F4P 760, Бензин
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 16V (K56D/M)1995 (вересень) - 2001 (березень) 1948 102 кВт - 139 к.с. N7Q 700, N7Q 704, Бензин
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 3.0 24V (K56V)1997 (березень) - 2001 (березень) 2946 140 кВт - 190 к.с. L7X 700, L7X 701, Бензин
RENAULT SAFRANE II (B54_) 2.0 16V (B54L)1996 (липень) - 2000 (грудень) 1948 100 кВт - 136 к.с. N7Q 710, N7Q 711, Бензин
RENAULT SAFRANE II (B54_) 2.9 24V (B54N)1999 (березень) - 2000 (грудень) 2946 140 кВт - 190 к.с. L7X 713, Бензин