Автозапчастина Клиновий ремінь MASTER-SPORT AVX-10X615-ST-PCS-MS
Уточнити наявність
Країна виробництва: Німеччина
Бренд-виробник: MASTER-SPORT
Артикул запчастини: AVX-10X615-ST-PCS-MS
MASTER-SPORT
Номери оригіналів
ВиробникАртикул
CITROEN400387
CITROEN75292376
CITROENGX1110101A
PEUGEOT456915
Потужність Код двигуна
CITROEN GS 1.11977 (вересень) - 1980 (червень) 1129 40 кВт - 54 к.с. G11/631, Бензин
CITROEN GS 1.11977 (вересень) - 1981 (липень) 1129 42 кВт - 57 к.с. G11/631, Бензин
CITROEN GS 1.21973 (квітень) - 1979 (червень) 1222 43 кВт - 58 к.с. G12/612, G12/611, Бензин
CITROEN GS A 1.31979 (вересень) - 1986 (липень) 1299 48 кВт - 65 к.с. G13/625, G13/646, Бензин
CITROEN GS Break 1.11977 (вересень) - 1980 (червень) 1129 40 кВт - 54 к.с. G11/631, Бензин
CITROEN GS Break A 1.21973 (квітень) - 1979 (червень) 1222 43 кВт - 58 к.с. G12/612, G12/611, Бензин
CITROEN GS Break A 1.31979 (вересень) - 1986 (липень) 1299 48 кВт - 65 к.с. G13/625, G13/646, Бензин
CITROEN GS Break A Spezial1980 (липень) - 1982 (травень) 1129 42 кВт - 57 к.с. G11/631, Бензин
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.61987 (березень) - 1987 (жовтень) 1580 53 кВт - 72 к.с. B1E (XU51C), Бензин
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.61986 (серпень) - 1987 (жовтень) 1580 55 кВт - 75 к.с. B1A (XU51C), Бензин
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.6 GTI1984 (грудень) - 1987 (жовтень) 1580 76 кВт - 103 к.с. 180A (XU5J), Бензин
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.7 Diesel1983 (серпень) - 1987 (жовтень) 1769 44 кВт - 60 к.с. 161A (XUD7), Дизель
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.6 GTI1987 (жовтень) - 1989 (грудень) 1580 76 кВт - 103 к.с. 180A (XU5J), 180Z (XU5J), Бензин
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.7 Diesel1987 (липень) - 1998 (вересень) 1769 44 кВт - 60 к.с. 161A (XUD7), Дизель
PEUGEOT 305 II (581M) 1.9 D1982 (жовтень) - 1988 (липень) 1905 48 кВт - 65 к.с. 162 (XUD9), Дизель
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 D1986 (червень) - 1989 (липень) 1905 47 кВт - 64 к.с. D9A (XUD9), 162 (XUD9), Дизель
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.9 Diesel1989 (липень) - 1993 (грудень) 1905 47 кВт - 64 к.с. D9A (XUD9), 162 (XUD9), DJZ (XUD9Y), Дизель
PEUGEOT 505 (551A) 2.3 Turbo Diesel1980 (вересень) - 1986 (червень) 2304 59 кВт - 80 к.с. 147 (XD2S), Дизель
PEUGEOT 505 (551A) 2.5 Turbo Diesel1983 (жовтень) - 1993 (грудень) 2498 66 кВт - 90 к.с. 152A (XD3T), Дизель
PEUGEOT 505 (551A) 2.5 Turbo Diesel1986 (жовтень) - 1993 (грудень) 2498 77 кВт - 105 к.с. 152B (XD3TE), Дизель