Автозапчастина Клиновий ремінь MASTER-SPORT AVX-10X650-PCS-MS
Уточнити наявність
Країна виробництва: Німеччина
Бренд-виробник: MASTER-SPORT
Артикул запчастини: AVX-10X650-PCS-MS
MASTER-SPORT
Номери оригіналів
ВиробникАртикул
ALFA ROMEO117022383400
ALFA ROMEO60523210
CITROEN456918
CITROEN95496894
FIAT7611334
LANCIA7776570
MERCEDES-BENZ007753009537
MERCEDES-BENZA007753009537
NSU9339635111
PEUGEOT400922
PEUGEOT456904
Потужність Код двигуна
ALFA ROMEO 75 (162B) 2.0 TD (162.BD, 162.BG)1985 (травень) - 1992 (вересень) 1995 70 кВт - 95 к.с. VM 80 A, Дизель
ALFA ROMEO 90 (162) 2.4 TD (162.B5)1984 (жовтень) - 1987 (липень) 2393 81 кВт - 110 к.с. VM 81 A, Дизель
CITROEN BX (XB-_) 1.8 D1985 (жовтень) - 1993 (вересень) 1769 44 кВт - 60 к.с. 161 (XUD7), Дизель
CITROEN BX (XB-_) 19 D1987 (березень) - 1993 (лютий) 1905 51 кВт - 69 к.с. D9B (XUD9A/U), Дизель
CITROEN C15 (VD-_) 1.1 i1988 (липень) - 1996 (грудень) 1124 44 кВт - 60 к.с. HDZ (TU1M), Бензин
CITROEN C15 (VD-_) 1.41987 (липень) - 1996 (грудень) 1360 49 кВт - 67 к.с. K1H (TU3A), Бензин
CITROEN C15 (VD-_) 1.4 E1987 (травень) - 1996 (грудень) 1360 44 кВт - 60 к.с. 150D (XY7), Бензин
CITROEN C15 (VD-_) 1.8 D1986 (липень) - 2000 (грудень) 1769 44 кВт - 60 к.с. 161A (XUD7), Дизель
CITROEN VISA 17 D1984 (квітень) - 1991 (березень) 1769 44 кВт - 60 к.с. 161A (XUD7), Дизель
CITROEN ZX (N2) 1.8 D1993 (червень) - 1997 (червень) 1769 44 кВт - 60 к.с. 161A (XUD7), Дизель
CITROEN ZX (N2) 1.9 D1991 (березень) - 1997 (червень) 1905 47 кВт - 64 к.с. DJZ (XUD9Y), Дизель
CITROEN ZX (N2) 1.9 TD1992 (липень) - 1997 (червень) 1905 66 кВт - 90 к.с. DHY (XUD9TE/Y), Дизель
CITROEN ZX Break (N2) 1.8 D1993 (жовтень) - 1997 (жовтень) 1769 44 кВт - 60 к.с. 161A (XUD7), Дизель
CITROEN ZX Break (N2) 1.9 D1993 (жовтень) - 1997 (жовтень) 1905 47 кВт - 64 к.с. DJZ (XUD9Y), Дизель
FIAT BRAVA (182) 1.9 D1995 (жовтень) - 2001 (жовтень) 1929 48 кВт - 65 к.с. 160 A7.000, Дизель
FIAT BRAVO I (182) 1.9 D1995 (жовтень) - 2001 (жовтень) 1929 48 кВт - 65 к.с. 160 A7.000, Дизель
LADA NIVA (2121) 1900 Diesel1993 (січень) - йде виробництво 1905 47 кВт - 64 к.с. XUD9A, Дизель
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.7 Diesel1983 (серпень) - 1987 (жовтень) 1769 44 кВт - 60 к.с. 161A (XUD7), Дизель
PEUGEOT 306 Наклонная задняя часть (7A, 7C, N3, N5) 1.9 D1994 (червень) - 2001 (травень) 1905 50 кВт - 68 к.с. DJY (XUD9A), Дизель
PEUGEOT 306 Наклонная задняя часть (7A, 7C, N3, N5) 1.9 D1993 (травень) - 2001 (травень) 1905 47 кВт - 64 к.с. DJZ (XUD9Y), Дизель
PEUGEOT 306 Наклонная задняя часть (7A, 7C, N3, N5) 1.9 DT1993 (травень) - 2001 (травень) 1905 66 кВт - 90 к.с. DHY (XUD9TE), Дизель
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 D1986 (червень) - 1989 (липень) 1905 47 кВт - 64 к.с. D9A (XUD9), 162 (XUD9), Дизель
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.9 Diesel1989 (липень) - 1993 (грудень) 1905 47 кВт - 64 к.с. D9A (XUD9), 162 (XUD9), DJZ (XUD9Y), Дизель
PEUGEOT 405 II (4B) 1.9 D1994 (червень) - 1995 (жовтень) 1905 50 кВт - 68 к.с. DJY (XUD9A), Дизель
PEUGEOT 405 II (4B) 1.9 D1992 (серпень) - 1995 (жовтень) 1905 47 кВт - 64 к.с. DJZ (XUD9Y), Дизель
PEUGEOT 405 II (4B) 1.9 TD1992 (серпень) - 1995 (жовтень) 1905 66 кВт - 90 к.с. DHY (XUD9TE), Дизель
PEUGEOT 406 (8B) 1.9 D1996 (жовтень) - 2004 (травень) 1905 55 кВт - 75 к.с. DHW (XUD9SD), Дизель
PEUGEOT 406 (8B) 1.9 TD1996 (січень) - 2004 (травень) 1905 66 кВт - 90 к.с. DHX (XUD9TE), Дизель
PEUGEOT 406 (8B) 1.9 TD1996 (січень) - 2004 (травень) 1905 68 кВт - 92 к.с. DHY (XUD9TE), Дизель
PEUGEOT 504 (A_, M_) 1.9 D (M20)1973 (березень) - 1986 (липень) 1948 40 кВт - 54 к.с. XD4x88, Дизель
PEUGEOT 505 (551A) 2.3 Turbo Diesel1980 (вересень) - 1986 (червень) 2304 59 кВт - 80 к.с. 147 (XD2S), Дизель
PEUGEOT 505 (551A) 2.5 Turbo Diesel1983 (жовтень) - 1993 (грудень) 2498 66 кВт - 90 к.с. 152A (XD3T), Дизель
PEUGEOT 604 (561A_) 2.3 TD1979 (вересень) - 1983 (травень) 2304 59 кВт - 80 к.с. 147 (XD2S), Дизель
PEUGEOT 604 (561A_) 2.5 TD1983 (серпень) - 1986 (грудень) 2498 66 кВт - 90 к.с. 152A (XD3T), Дизель