Автозапчастина Генератор NIPPARTS J5112088
Уточнити наявність
Країна виробництва: Нідерланди
Бренд-виробник: NIPPARTS
Артикул запчастини: J5112088
NIPPARTS
Генератор NIPPARTS J5112088
Характеристики
Кількість канавок4
Напруга, В]14
Струм зарядки від генератора (А)70
Номери оригіналів
ВиробникАртикул
TOYOTA27060-11170
TOYOTA27060-11270
Потужність Код двигуна
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 12V (EE100_)1992 (липень) - 1997 (квітень) 1296 53 кВт - 72 к.с. 2E, Бензин
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101)1992 (липень) - 1995 (вересень) 1332 65 кВт - 88 к.с. 4E-FE, Бензин
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.31997 (травень) - 2001 (жовтень) 1295 55 кВт - 75 к.с. 2E, Бензин
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.3 12V (EE100_)1992 (липень) - 1995 (травень) 1296 53 кВт - 72 к.с. 2E, Бензин
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101)1992 (липень) - 1995 (вересень) 1332 65 кВт - 88 к.с. 4E-FE, Бензин
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 1.3 12V (EE100_)1992 (липень) - 1995 (травень) 1296 53 кВт - 72 к.с. 2E, Бензин
TOYOTA COROLLA Wagon (_E10_) 1.3 12V (EE100_)1992 (липень) - 1995 (травень) 1296 53 кВт - 72 к.с. 2E, Бензин
TOYOTA COROLLA Wagon (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101_)1992 (липень) - 1995 (вересень) 1332 65 кВт - 88 к.с. 4E-FE, Бензин
TOYOTA COROLLA Wagon (_E10_) 1.81992 (вересень) - 1997 (квітень) 1762 81 кВт - 110 к.с. 7A-FE, Бензин
TOYOTA COROLLA Wagon (_E10_) 1.8 16V 4WD (AE103_)1995 (вересень) - 1997 (квітень) 1762 81 кВт - 110 к.с. 7A-FE, Бензин
TOYOTA COROLLA Wagon (_E10_) 1.8 XL1992 (вересень) - 1993 (листопад) 1762 88 кВт - 120 к.с. 7A-FE, Бензин