Автозапчастина Осушувач, кондиціонер NPS DFD02003
Уточнити наявність
Країна виробництва: Франція
Бренд-виробник: NPS
Артикул запчастини: DFD02003
NPS
Характеристики
Вага [г]662
Країна виробникІспанія
Країна виробникІталія
Країна виробникПортугалія
Країна виробникФранція
Потужність Код двигуна
AUDI 100 (4A, C4) S4 Turbo quattro1991 (серпень) - 1994 (червень) 2226 169 кВт - 230 к.с. AAN, Бензин
AUDI 100 Avant (4A, C4) S4 Turbo quattro1991 (вересень) - 1994 (червень) 2226 169 кВт - 230 к.с. AAN, Бензин
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.01988 (липень) - 1991 (вересень) 1994 85 кВт - 115 к.с. PS, Бензин
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 20 V1989 (серпень) - 1991 (липень) 1994 118 кВт - 160 к.с. NM, Бензин
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 20 V quattro1988 (серпень) - 1991 (вересень) 1994 118 кВт - 160 к.с. NM, Бензин
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 quattro1989 (серпень) - 1990 (липень) 1984 101 кВт - 137 к.с. 6A, Бензин
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E1987 (квітень) - 1991 (вересень) 2309 98 кВт - 133 к.с. NG, Бензин
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E1987 (квітень) - 1991 (липень) 2309 100 кВт - 136 к.с. NG, Бензин
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E 20V1990 (квітень) - 1991 (липень) 2309 123 кВт - 167 к.с. 7A, Бензин
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E 20V1988 (серпень) - 1991 (липень) 2309 125 кВт - 170 к.с. 7A, Бензин
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E 20V quattro1990 (квітень) - 1991 (вересень) 2309 123 кВт - 167 к.с. 7A, Бензин
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E 20V quattro1988 (червень) - 1991 (вересень) 2309 125 кВт - 170 к.с. 7A, Бензин
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E quattro1987 (квітень) - 1991 (вересень) 2309 98 кВт - 133 к.с. NG, Бензин
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E quattro1987 (квітень) - 1991 (липень) 2309 100 кВт - 136 к.с. NG, Бензин