Автозапчастина Підйомний пристрій для вікон PRASCO SZ054W025
Уточнити наявність
Країна виробництва: Німеччина
Бренд-виробник: PRASCO
Артикул запчастини: SZ054W025
PRASCO
Характеристики
Вид експлуатаціїелектричний
Сторона встановленняспереду
Сторона встановленнясправа
Номери оригіналів
ВиробникАртикул
SUZUKI8340165D10
Потужність Код двигуна
SUZUKI GRAND VITARA I (FT) 1.31998 (березень) - 2003 (липень) 1328 61 кВт - 83 к.с. M13A, Бензин
SUZUKI GRAND VITARA I (FT) 1.6 4x42000 (лютий) - 2002 (вересень) 1590 73 кВт - 99 к.с. G16B , Бензин
SUZUKI GRAND VITARA I (FT) 2.0 TD1998 (березень) - 2003 (липень) 1998 64 кВт - 87 к.с. RF, Дизель
SUZUKI GRAND VITARA I (FT) 2.5 V6 24V (FT)1998 (квітень) - 2003 (липень) 2493 106 кВт - 144 к.с. H 25 A, H 25 A, Бензин
SUZUKI GRAND VITARA I (FT) 2.5 V6 24V 4x42001 (квітень) - 2003 (липень) 2493 116 кВт - 158 к.с. H 25 A, H 25 A, H 25 A, Бензин
SUZUKI GRAND VITARA I (FT) 2.7 4x42001 (вересень) - 2003 (липень) 2736 127 кВт - 173 к.с. H 27 A, Бензин
SUZUKI GRAND VITARA I (FT) 2.7 4x42003 (квітень) - 2003 (липень) 2736 135 кВт - 184 к.с. H 27 A, H 27 A, H 27 A, Бензин