Автозапчастина Опора стійки амортизатора STELLOX 12-17379-SX
Уточнити наявність
Країна виробництва: Німеччина
Бренд-виробник: STELLOX
Артикул запчастини: 12-17379-SX
STELLOX
Характеристики
Сторона встановленняЗадня вісь двостороння
Номери оригіналів
ВиробникАртикул
RENAULT TRUCKS7700805922
Потужність Код двигуна
RENAULT SAFRANE I (B54_) 2.0 12V (B542, B54E)1992 (квітень) - 1996 (липень) 1995 97 кВт - 132 к.с. J7R 734, J7R 735, Бензин
RENAULT SAFRANE II (B54_) 2.0 16V (B54L)1996 (липень) - 2000 (грудень) 1948 100 кВт - 136 к.с. N7Q 710, N7Q 711, Бензин
RENAULT SAFRANE II (B54_) 2.5 20V (B54F)1996 (липень) - 2000 (грудень) 2435 121 кВт - 165 к.с. N7U 700, N7U 701, Бензин
RENAULT SAFRANE II (B54_) 2.9 24V (B54N)1999 (березень) - 2000 (грудень) 2946 140 кВт - 190 к.с. L7X 713, Бензин