Автозапчастина Масляний фільтр STELLOX 20-50204-SX
Уточнити наявність
Країна виробництва: Німеччина
Бренд-виробник: STELLOX
Артикул запчастини: 20-50204-SX
STELLOX
Характеристики
Виконання фільтраФільтр, що накручується
Висота [мм]81
Діаметр 3 (мм)62
Діаметр корпусу [мм]93,2
Діаметр прокладки [мм]72
Розмір різьблення3/4''-16UNF-2B
Номери оригіналів
ВиробникАртикул
FORD918266
KHD3357461
OPEL3430499
OPEL6503546
TOYOTA (GAC)1560025010
TOYOTA (GAC)1560087104
VWJ1560125010
Потужність Код двигуна
OPEL DIPLOMAT B 2.81972 (вересень) - 1978 (серпень) 2784 103 кВт - 140 к.с. 28 HC , Бензин
VOLVO 140 (142, 144) 1.81966 (серпень) - 1968 (липень) 1780 55 кВт - 75 к.с. B 18 A, Бензин
VOLVO 140 (142, 144) 1.8 S1967 (липень) - 1972 (січень) 1780 74 кВт - 101 к.с. B 18 B, Бензин
VOLVO 140 (142, 144) 2.01970 (вересень) - 1975 (квітень) 1986 91 кВт - 124 к.с. B 20 E, Бензин
VOLVO 140 (142, 144) 2.01968 (серпень) - 1974 (липень) 1986 60 кВт - 82 к.с. B 20 A, Бензин
VOLVO 140 (142, 144) 2.01971 (серпень) - 1972 (липень) 1986 70 кВт - 95 к.с. B 20 D, Бензин
VOLVO 140 (142, 144) 2.0 S1972 (вересень) - 1975 (серпень) 1985 85 кВт - 116 к.с. B 20 F, Бензин
VOLVO 140 (142, 144) 2.0 S1968 (листопад) - 1972 (вересень) 1986 74 кВт - 101 к.с. B 20 B, Бензин
VOLVO 140 универсал (145) 2.0 S1972 (серпень) - 1974 (липень) 1986 74 кВт - 101 к.с. B 20 B, Бензин
VOLVO 140 универсал (145) 2.0 S1973 (вересень) - 1975 (лютий) 1985 85 кВт - 116 к.с. B 20 F, Бензин
VOLVO 140 универсал (145) 2.0 S1972 (серпень) - 1973 (липень) 1986 91 кВт - 124 к.с. B 20 E, Бензин
VOLVO 140 универсал (145) 2.0 S1968 (серпень) - 1974 (липень) 1986 60 кВт - 82 к.с. B 20 A, Бензин
VOLVO 164 2.91972 (серпень) - 1974 (липень) 2978 118 кВт - 160 к.с. B 30 E, Бензин
VOLVO 164 2.9 E1968 (серпень) - 1973 (липень) 2978 96 кВт - 131 к.с. B 30 A, Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.01974 (серпень) - 1976 (липень) 1986 60 кВт - 82 к.с. B 20 A, Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.01982 (жовтень) - 1984 (серпень) 1986 100 кВт - 136 к.с. B 19 ET, Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.01978 (вересень) - 1983 (серпень) 1986 71 кВт - 97 к.с. B 19 A, B 19 K, Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.01984 (серпень) - 1985 (липень) 1986 76 кВт - 103 к.с. B 200 K, Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.01976 (серпень) - 1979 (липень) 1986 66 кВт - 90 к.с. B 19 A, Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.11974 (серпень) - 1975 (липень) 2127 71 кВт - 97 к.с. B 21 A, Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.11980 (серпень) - 1984 (липень) 2127 79 кВт - 107 к.с. B 21 A, Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.11975 (серпень) - 1980 (липень) 2127 74 кВт - 100 к.с. B 21 A, Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.11974 (серпень) - 1980 (липень) 2127 90 кВт - 122 к.с. B 21 E, Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.31984 (серпень) - 1989 (грудень) 2316 98 кВт - 133 к.с. B 23 E, Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.31980 (серпень) - 1984 (липень) 2315 82 кВт - 112 к.с. B 23 A, Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.31983 (серпень) - 1985 (липень) 2316 96 кВт - 131 к.с. B 230 E, Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.31978 (серпень) - 1980 (липень) 2316 103 кВт - 140 к.с. B 23 E, Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.31984 (серпень) - 1986 (липень) 2315 81 кВт - 110 к.с. B 230 A, Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.31986 (серпень) - 1987 (липень) 2315 83 кВт - 113 к.с. B 230 F , Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.3 i KAT1986 (серпень) - 1993 (липень) 2316 85 кВт - 115 к.с. B 230 F , Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.7 GLT61979 (серпень) - 1980 (липень) 2664 104 кВт - 141 к.с. B 27 E, Бензин
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.01980 (серпень) - 1984 (грудень) 1986 71 кВт - 97 к.с. B 19 A, B 19 K, Бензин
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.01976 (серпень) - 1982 (січень) 1986 66 кВт - 90 к.с. B 19 A, Бензин
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.01974 (серпень) - 1975 (липень) 1986 60 кВт - 82 к.с. B 20 A, Бензин
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.01984 (серпень) - 1985 (липень) 1986 76 кВт - 103 к.с. B 200 K, Бензин
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.01982 (жовтень) - 1984 (серпень) 1986 100 кВт - 136 к.с. B 19 ET, Бензин
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.11974 (серпень) - 1979 (липень) 2127 90 кВт - 122 к.с. B 21 E, Бензин
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.11975 (серпень) - 1980 (липень) 2127 74 кВт - 100 к.с. B 21 A, Бензин
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.11974 (серпень) - 1975 (липень) 2127 71 кВт - 97 к.с. B 21 A, Бензин
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.11980 (серпень) - 1984 (липень) 2127 79 кВт - 107 к.с. B 21 A, Бензин
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.11980 (серпень) - 1984 (липень) 2127 80 кВт - 109 к.с. B 21 F, Бензин
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.31984 (серпень) - 1986 (липень) 2315 81 кВт - 110 к.с. B 230 A, Бензин
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.31986 (серпень) - 1987 (липень) 2316 83 кВт - 113 к.с. B 230 F , Бензин
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.31984 (серпень) - 1988 (грудень) 2316 98 кВт - 133 к.с. B 23 E, Бензин
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.31983 (січень) - 1984 (грудень) 2316 100 кВт - 136 к.с. B 23 E, Бензин
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.31980 (серпень) - 1984 (липень) 2315 82 кВт - 112 к.с. B 23 A, Бензин