Автозапчастина Комплект прокладок, головка циліндра WILMINK GROUP WG1085312
Уточнити наявність
Країна виробництва: Нідерланди
Бренд-виробник: WILMINK GROUP
Артикул запчастини: WG1085312
WILMINK GROUP
Характеристики
Додатковий артикул / Додаткова інформаціяз ущільненням клапанної системи
Додатково необхідні артикули (номер артикула)ZKS759.180
Номери оригіналів
ВиробникАртикул
RENAULT77 01 467 058
Потужність Код двигуна
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (853A)1993 (вересень) - 1996 (червень) 1794 66 кВт - 90 к.с. F3P 706, F3P 760, Бензин
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53V, 853F, D53C)1994 (липень) - 1996 (червень) 1794 79 кВт - 107 к.с. F3P 682, F3P 765, F3P 764, Бензин
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.81995 (червень) - 2001 (лютий) 1783 69 кВт - 94 к.с. F3P 674, Бензин
VOLVO 440 K (445) 1.81995 (вересень) - 1996 (грудень) 1794 66 кВт - 90 к.с. B 18 U, Бензин
VOLVO 440 K (445) 1.81991 (серпень) - 1996 (липень) 1794 66 кВт - 90 к.с. B 18 U, Бензин
VOLVO 440 K (445) 2.01992 (серпень) - 1995 (липень) 1998 81 кВт - 110 к.с. B 20 F, Бензин
VOLVO 440 K (445) 2.01993 (серпень) - 1996 (липень) 1998 80 кВт - 109 к.с. B 20 F, Бензин
VOLVO 460 L (464) 1.81991 (серпень) - 1996 (липень) 1794 66 кВт - 90 к.с. B 18 U, Бензин
VOLVO 460 L (464) 2.01992 (серпень) - 1995 (липень) 1998 81 кВт - 110 к.с. B 20 F, Бензин
VOLVO 460 L (464) 2.01993 (серпень) - 1996 (липень) 1998 80 кВт - 109 к.с. B 20 F, Бензин
VOLVO 480 E 2.01992 (серпень) - 1995 (вересень) 1998 81 кВт - 110 к.с. B 20 F, Бензин