Автозапчастина Прокладка, випускний колектор WILMINK GROUP WG1160836
Уточнити наявність
Країна виробництва: Нідерланди
Бренд-виробник: WILMINK GROUP
Артикул запчастини: WG1160836
WILMINK GROUP
Характеристики
Вага [г]10,961
Довжина [мм]97
Товщина [мм]1,5
Ширина (мм)58
Номери оригіналів
ВиробникАртикул
VW027129589A
VW027295589A
VW27129589
Потужність Код двигуна
AUDI 100 (4A, C4) 2.0 E 16V1992 (січень) - 1994 (червень) 1984 103 кВт - 140 к.с. ACE, Бензин
AUDI 100 Avant (4A, C4) 2.0 E 16V1992 (липень) - 1994 (червень) 1984 103 кВт - 140 к.с. ACE, Бензин
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E 16V1990 (березень) - 1991 (вересень) 1984 101 кВт - 137 к.с. 6A, Бензин
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 2.0 E 16V quattro1990 (березень) - 1991 (серпень) 1984 101 кВт - 137 к.с. 6A, Бензин
AUDI 80 (8C, B4) 2.0 E 16V1991 (вересень) - 1992 (липень) 1984 101 кВт - 137 к.с. 6A, Бензин
AUDI 80 (8C, B4) 2.0 E 16V1992 (серпень) - 1994 (грудень) 1984 103 кВт - 140 к.с. ACE, Бензин
AUDI 80 (8C, B4) 2.0 E 16V quattro1992 (квітень) - 1994 (грудень) 1984 103 кВт - 140 к.с. ACE, Бензин
AUDI 80 Avant (8C, B4) 2.0 E 16V1993 (лютий) - 1996 (січень) 1984 103 кВт - 140 к.с. ACE, Бензин
AUDI 80 Avant (8C, B4) 2.0 E 16V quattro1992 (грудень) - 1995 (липень) 1984 103 кВт - 140 к.с. ACE, Бензин
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E 20V1988 (серпень) - 1991 (липень) 2309 125 кВт - 170 к.с. 7A, Бензин
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E 20V1990 (квітень) - 1991 (липень) 2309 123 кВт - 167 к.с. 7A, Бензин
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E 20V quattro1988 (червень) - 1991 (вересень) 2309 125 кВт - 170 к.с. 7A, Бензин
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 2.3 E 20V quattro1990 (квітень) - 1991 (вересень) 2309 123 кВт - 167 к.с. 7A, Бензин
AUDI A6 (4A, C4) 2.0 16V1994 (червень) - 1997 (жовтень) 1984 103 кВт - 140 к.с. ACE, Бензин
AUDI A6 (4A, C4) 2.0 16V quattro1994 (червень) - 1997 (жовтень) 1984 103 кВт - 140 к.с. ACE, Бензин
AUDI A6 Avant (4A, C4) 2.0 16V1994 (червень) - 1997 (грудень) 1984 103 кВт - 140 к.с. ACE, Бензин
AUDI A6 Avant (4A, C4) 2.0 16V quattro1994 (червень) - 1997 (грудень) 1984 103 кВт - 140 к.с. ACE, Бензин
AUDI COUPE (89, 8B) 2.0 16 V1992 (серпень) - 1996 (грудень) 1984 103 кВт - 140 к.с. ACE, Бензин
AUDI COUPE (89, 8B) 2.0 16 V1992 (січень) - 1992 (липень) 1984 101 кВт - 137 к.с. 6A, Бензин
AUDI COUPE (89, 8B) 2.3 20V1990 (серпень) - 1991 (липень) 2309 123 кВт - 167 к.с. 7A, Бензин
AUDI COUPE (89, 8B) 2.3 20V1989 (серпень) - 1991 (липень) 2309 125 кВт - 170 к.с. 7A, Бензин
AUDI COUPE (89, 8B) 2.3 20V quattro1988 (листопад) - 1991 (липень) 2309 125 кВт - 170 к.с. 7A, Бензин
AUDI COUPE (89, 8B) 2.3 20V quattro1990 (травень) - 1996 (грудень) 2309 123 кВт - 167 к.с. 7A, Бензин
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.8 i 16V1993 (жовтень) - 1996 (серпень) 1781 95 кВт - 129 к.с. ADL, Бензин
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 2.0 i 16V1996 (серпень) - 1999 (червень) 1984 110 кВт - 150 к.с. ABF, Бензин
SEAT IBIZA II (6K1) 1.8 i 16V1993 (листопад) - 1996 (серпень) 1781 95 кВт - 129 к.с. ADL, Бензин
SEAT IBIZA II (6K1) 2.0 i 16V1996 (серпень) - 1999 (серпень) 1984 110 кВт - 150 к.с. ABF, Бензин
SEAT TOLEDO I (1L) 1.8 16V1991 (травень) - 1999 (березень) 1781 92 кВт - 125 к.с. PL, Бензин
SEAT TOLEDO I (1L) 1.8 16V1991 (травень) - 1999 (березень) 1781 98 кВт - 133 к.с. KR, Бензин
SEAT TOLEDO I (1L) 2.0 i 16V1993 (листопад) - 1999 (березень) 1984 110 кВт - 150 к.с. ABF, Бензин
VW CORRADO (53I) 1.8 16V1989 (квітень) - 1992 (липень) 1781 100 кВт - 136 к.с. KR, Бензин
VW CORRADO (53I) 2.0 i 16V1991 (серпень) - 1995 (грудень) 1984 100 кВт - 136 к.с. 9A, Бензин
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V1986 (лютий) - 1990 (червень) 1781 102 кВт - 139 к.с. KR, Бензин
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V1986 (лютий) - 1991 (жовтень) 1781 95 кВт - 129 к.с. PL, Бензин
VW GOLF III (1H1) 2.0 GTI 16V1992 (серпень) - 1997 (серпень) 1984 110 кВт - 150 к.с. ABF, Бензин
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 16V1986 (серпень) - 1991 (жовтень) 1781 95 кВт - 129 к.с. PL, Бензин
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.8 16V1988 (квітень) - 1989 (грудень) 1781 100 кВт - 136 к.с. KR, Бензин
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.0 16V1994 (січень) - 1996 (серпень) 1984 110 кВт - 150 к.с. ABF, Бензин
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.0 16V1988 (серпень) - 1993 (вересень) 1984 100 кВт - 136 к.с. 9A, Бензин
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.0 16V1988 (серпень) - 1993 (вересень) 1984 100 кВт - 136 к.с. 9A, Бензин